Spotkanie przedświąteczne

wpis w: Event, Klub Polski 0

Christmas Party

W ubiegłą niedzielę 15 grudnia członkowie Klubu Polskiego spotkali się na przedświątecznym obiedzie. Podano szynkę i indyka z pieczonymi ziemniakami i ćwikłą z chrzanem. Ale to nie wszystko... Nasza koleżanka, Łucja Papierz obchodziła tego dnia swoje imieniny i z tej okazji przygotowała dla wszystkich gołąbki własnej roboty, a także wyborne ciasto Rafaello. Były też inne desery i ciasta przygotowane przez koleżanki naszego Klubu. Swoje urodziny obchodziła też Basia Wójcik. Solenizantkom zaśpiewaliśmy Sto Lat!

W trakcie spotkania dyskutowano nad dokumentem Senatu USA, tzw. Act 447 i zbierano podpisy pod protestem przeciwko jego wprowadzeniu w życie w polskich warunkach.

Kalendarz

W trakcie spotkania odbyło się też zebranie Zarządu, na którym przyjęto Kalendarz Imprez na 2020 rok - kalendarz opublikujemy w tym tygodniu.

Sylwester

Zarząd ustalił też, że koszt zabawy Sylwestrowej będzie taki sam jak w ubiegłym roku, czyli $45.00. Bilety zarezerwowane do 25 grudnia będą miały cenę promocyjną $35.00. Wynajęcie całego stolika na 8 osób kosztować będzie $240.00, czyli $30.00 od osoby.

Tutaj możesz zamówić bilety na zabawę sylwestrową!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.