Safari dla Polonii..?

wpis w: Ogloszenie, Turystyka 0

Photo Safari w Afryce Południowej

Nasz współrodak z San Antonio, Paweł Daniec ma jeden ze swoich biznesów w Afryce Południowej. To biznes turystyczny dla tych, którzy są ciekawi świata. Afryka Południowa czasem ma opinię niestabilnej, ale to niezasłużona opinia. Ludzie są przyjaźni, otwarci, nastawieni na zawieranie nowych znajomości. Biznes Pawła Daniec ma siedzibę w Modimolle. Geograficzne położenie siedziby "MatoriSafaris" (tak nazywa się firma Pawła) pozwala na zwiedzanie najciekawszych zakątków tej części Afryki. Stąd warto pojechać zobaczyć Wodospady Wiktorii, Kruger Park, czy Cape Town - najdalej na południe wysuniętą część Afryki.

"MatoriSafaris" ma dwie siedziby w Modimolle, tzw. "Matorilodge" oraz "Francolin Place". gdzie w sumie może na raz pomieścić 30 osób. Na miejscu jest basen, jacuzzi, fireplace. Firma organizuje kompleksowe wycieczki połączone z obserwacją dzikiej zwierzyny, podziwianiem krajobrazu a także zwiedzaniem najatrakcyjniejszych części Południowej Afryki. Popularnym spędzaniem czasu jest Photo Safari, a dla chętnych do zmierzenia się z dziką zwierzyną organizowane są polowania. Ci, którzy lubią grać w golfa, znajdą tutaj jedne z najciekawszych miejsc dla tego sportu, 

"MatoriSafaris" przywiezie Cię z lotniska w Johannesburgu, zakwateruje w jednej ze swoich siedzib, nakarmi afrykańskimi specjałami i da taką porcję ciekawej rozrywki i zwiedzania, że zapamiętasz to na całe życie!

Paweł Daniec proponuje tą przygodę zarówno dla tutejszej Polonii jak i dla Polaków w kraju. Pierwsi już tam byli...

Lodge and Activities

Zwierzęta Afryki Południowej

Oferta "MatoriSafaris"

Poniżej oferta dla chętnych na aktywne zwiedzanie z aparatem w ręku i dla fanów gry w golfa.

Oferta Photo Safari (click to PDF)
Oferta dla miłośników Golfa w Afryce
Kliknij w mapę, zostaniesz przeniesiony do Google Map

Website "MatoriSafaris"

Zajrzyj też na stronę internetową "MatoriSafaris"

Strona internetowa "MatoriSafaris" (clik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.