PolBook – może nas łączyć i wspierać

wpis w: Polonia 0

Oddajemy do Waszych rąk specjalnie przygotowane miejsce. PolBook. Pracowaliśmy nad tym narzędziem przez ostatni czas tak, by z początkiem roku oddać go do używania wszystkim tym, którym los Polonii nie jest obcy. PolBook to portal społecznościowy, dzięki któremu można utrzymywać kontakty wśród znajomych i przyjaciół, wymieniać się opiniami, dzielić się swoimi smutkami i szczęściem, ujawniać swoje najciekawsze zdjęcia, dzielić się tym, gdzie ostatnio byliście i co ciekawego zobaczyliście. To również miejsce, gdzie można rozbudowywać swoją sieć znajomości.

Jak to działa? To proste. Kliknij w górnym menu w pozycję PolBook. Otworzy się strona o nieco innym wyglądzie, przystosowana tylko do roli portalu społecznościowego. Tam możesz się zarejestrować. Możesz od razu dodać swoje zdjęcie profilowe i spersonalizować swoją osobistą witrynę. Potem już tylko surfuj, zapraszaj znajomych i dziel się z nimi swoimi informacjami.

Życzymy powodzenia oraz zadowolenia z korzystania z PolBooka! Prosimy Was o opinie i sugestie dotyczące jego działania.

Zarząd Polish American Center

January 2018

Informacje techniczne

Jeśli jesteście już na liście użytkowników strony Polish American Center oraz Nowiny Teksaskie, to wcale nie znaczy, że automatycznie utworzy się Wam konto na PolBooku. 
Trzeba podjąć wysiłek, by się zarejestrować na PolBook. Trzeba też zaakceptować Regulamin portalu. Jak to zrobić technicznie? 
Kliknij w górnym menu na PolBook, otworzy się nowa strona i będzie miała inny wygląd. Po jej prawej stronie znajdziesz link do rejestracji "Register" (<- możesz też kliknąć tutaj), kliknij i wypełnij wszystkie pola, Po wypełnieniu formularza wyślij go. Na Twoją skrzynkę pocztową zostanie wysłany email powitalny. Potwierdź go, a Twoje konto zostanie aktywowane. Zaloguj się, sprawdź swoje dane a także załącz swoje zdjęcie profilowe. Zdjęcie musi być w pliku jpg, jpeg lub png i nie może być większe niż 1MB. Najlepiej gdyby zdjęcie miało rozmiar 512x512 pikseli i było kwadratem.
W postach możesz zamieszczać zdjęcia, pliki pdf oraz pliki wideo. Te pliki nie mogą być większe niż 20MB. Akceptowany format wideo, to plik mp4, akceptowany plik audio to mp3, akceptowany plik tekstowy to pdf.
Zapraszamy do korzystania z portalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.