Nowe artykuły na www.stealingearth.com

wpis w: Świadomość 0

Kilku bandytów chce zniszczyć cywilizację

Oni naprawdę to planują!

Już od początku histerii z wirusem COVID-19 pisałem, że nie ma w tym nic przypadkowego. Wtedy jednak bardziej "czułem", że tak jest niż wiedziałem. Były jednak już wtedy fakty, które należało odnaleźć, zestawić i powiązać. Na przykład spotkanie "Event 201", agendy ONZ 2030, przygotowania do "czegoś wielkiego" jak ruchy FEMA w USA (powstawanie nowych obozów, szpitali, nowe masowe wyposażenie, etc.). To wszystko działo się na naszych oczach.

Jednakże po prawie 8 miesiącach plandemii widać już wyraźnie, że wcale nie chodzi o ochronę ludzi przed zarazą. Widać to po tym, jak zamknięto chorym możliwości leczenia, jak zniszczono gospodarkę, jak rozwalono małe i średnie biznesy, jak poprzez separację niszczy się więzi społeczne  i rodzinne, jak zniszczono podstawy prawne w prawie wszystkich krajach Świata. Zrujnowano ekonomię i finanse, wprowadzono cenzurę i restrykcje jakie nie śniły się pewnie Orwellowi.

To naprawdę nie do uwierzenia, że ktoś może to ludziom zrobić... I usprawiedliwiam wszystkich tych, którzy jeszcze do teraz wierzą w dobre intencje rządów i decydentów.

A więc po co to wszystko..?!  -  czytaj dalej

Raport francuskich oficerów

Otrzymałem dzisiaj film, w którym omawiany jest ujawniony "Raport śledczy w sprawie pandemii COVID-19" oficerów francuskiej armii rezerwowej. Jego treść jest szokująca, mimo, iż intuicyjnie wiem, co czeka ludzkość jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce.

Nie chce tego komentować. Raport omawia najpierw historię, która doprowadziła do dzisiejszego stanu i krok po kroku ujawnia etapy, które miały już miejsce i te etapy, które czekają nas niebawem - o ile nie ruszymy tylków i nie powiemy dość!

APEL DO WSZYSTKICH!

Nie dajcie się zaszczepić na SARS-Cov-2! Nie dajcie zaszczepić Waszych dzieci! Ta szczepionka jest inna od wszystkich poprzednich. Wielu zaszczepionych umrze, wielu będzie do końca swych dni miało niezrozumiałe i nieuleczalne "choroby". A wszyscy zostaną poddani zmianom genetycznym.  -  czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.