Niedzielne obiady

wpis w: Obiady 0

Pomysł na integrację

Idąc tropem wspomnień, dotarłem do osób, które pamiętają coniedzielne spotkania urodzinowe w Klubie Polskim. Opowiadający wspominają, że to był dobry czas na zacieśnianie więzi a przy okazji zawsze było coś do skonsumowania. Jednakże efektem tych wspomnień jest żal, że tego już nie ma. I wtedy powstał pomysł, by jednak wrócić do takich niedzielnych spotkań. 

Zarząd postanowił uruchomić na próbę (do końca roku) gotowanie obiadów w niedziele. Można będzie przyjść, posiedzieć, odpocząć, spotkać się, zjeść domowy obiad, a być może zrobić urodzinowe przyjęcie. Specjalnie z tej okazji na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy zakładkę "Obiady", w której będzie zawsze aktualne menu da dany tydzień.

Co to będą za obiady..? Przede wszystkim polskie posiłki, ale nie tylko. Jedzenie będzie przygotowywane na miejscu. Oprócz głównego dania obiecujemy też desery.

Jeżeli pomysł się przyjmie i będą chętni - w przyszłym roku będziemy kontynuować niedzielne gotowanie. Kto wie, czy nie rozszerzymy tego i na inne dni tygodnia..?

Jeśli chcesz zobaczyć Menu na najbliższy niedzielny obiad lub zamówić obiad - kliknij tutaj!

Najbliższe Menu

Żurek śląski z kiełbasą
Soczyste żeberka
Kliknij na obrazki, by zobaczyć szczegóły lub zamówić obiad!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.