Najbliższe wydarzenia

wpis w: Event | 0

Thanksgiving

Już niedługo, bo 18 listopada w Klubie Polskim będziemy uroczyście świętować Dzień Dziękczynienia czyli Thanksgiving. Z całego serca zapraszamy wszystkich członków i zwolenników naszej społeczności - wraz z rodzinami - na świąteczny obiad.

Oczywiście nie zabraknie tradycyjnego indyka podanego z warzywnymi dodatkami oraz deserami.

Dzień spotkania: 18 listopada 2018

Rozpoczęcie: godzina 3.00 PM (można przyjść wcześniej)

Zakończenie: około 7.00 PM

Koszt obiadu: $10.00 / dzieci do 10 lat $5.00

Christmas Party

... już wkrótce pełne informacje.

Chłodny czas grudniowy zachęca nas do gromadnych spotkań, ale raczej w gronie rodzinnym i przyjacielskim. Ponieważ zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, toteż Klub Polski pragnie połączyć jedno z drugim i zaprasza na Christmas Party. Spotkanie będzie miało charakter pastorałkowy, zaśpiewamy albo tylko posłuchamy polskich i amerykańskich kolęd.

Dzień spotkania: 9 grudnia 2018

Rozpoczęcie: 3.00 PM (tuż po mszy)

Zakończenie: 7.00 PM

Koszt obiadu: coming soon...

 

Sylwester

Klub Polski - jak co roku - organizuje zabawę Sylwestrową. Bardzo miłe jest spędzenie tego wyjątkowego czasu w gronie rodaków, przyjaciół i rodziny. Zabawa oficjalnie rozpocznie się o godzinie 8.00 PM i potrwa pewnie do późnej nocy.

W ramach biletu oferujemy pełną kolację, desery, szampan. W bufecie Klubu można kupić drinki i piwo. Można też wnieść na salę własny alkohol.

Klub Polski już teraz umożliwia rezerwowanie miejsc.

Miejsca można rezerwować na naszej stronie (kliknij tutaj). Cena biletu wcześniej zarezerwowanego wynosi $35.00. Rezerwacja biletów od 1 listopada 2018 na naszej stronie i będzie trwała maksymalnie do 24 grudnia 2018. To wszystko dlatego, by można było przewidzieć ile należy kupić produktów.

Osoby, które nie dokonają rezerwacji będą mogły wziąć udział w zabawie w zależności od ilości wolnych miejsc, a cena biletu nie zarezerwowanego wynosi $45.00.

Uwaga! Istnieje możliwość zarezerwowania całego stolika (8 osób) za jedyne $240.00, wtedy cena biletu od osoby wyniesie $30.00. Rezerwacja stolików również tylko do 24 grudnia 2018.

Kliknij na obrazek i rezerwuj!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.