Mam wątpliwości

wpis w: Klub Polski, Ogloszenie 0

Artykuł redakcyjny

Mam trochę zarzutów od Czytelników, że wykorzystuję stronę "Nowiny Teksaskie" do spraw nie związanych z Polonią w San Antonio. Takie zarzuty pojawiły się w momencie, kiedy zacząłem publikować informacje o sytuacji związanej z pandemią COVID-19. Dziwnym trafem większość tych zarzutów pochodzi od osób nie związanych z tutejszą Polonią, a czasem dostaję emaile z zarzutami nawet od osób w żaden sposób nie związanych z Polską! (Rosja, Izrael, Niemcy, Australia). Śmiem nawet wątpić czy te osoby znają język polski (sztuczna inteligencja?).

Owszem, wahałem się czy używać tej strony do zamieszczania takich informacji. No, ale w końcu przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że cała sytuacja jest wyjątkowa. Nigdy takiej jeszcze nie było. I byłoby nieuczciwe z mojej strony nie dzielić się z Polonią informacjami, które posiadam.

Tych, których bardzo razi zamieszczanie informacji związanych z pandemią, przepraszam. Nie musicie czytać takiego artykułu. Niestety nie umieszczam w tej chwili żadnych informacji o tym co dzieje się z Polonią w San Antonio, gdyż lockdown wygasił całkowicie naszą działalność.

Mogę Was tylko poinformować, że Klub Polski przeżywa bardzo trudne chwile, nie zarabia, a ponosi stałe koszty. Mieliśmy już włamanie do pomieszczeń klubowych i kradzież, gdyż ustała tam obecność członków, zarządu i gości. A okazja czyni złodzieja. Na szczęście straty nie są duże.

Wybaczcie mi więc, ale dalej będę zamieszczał informacje o sytuacji związanej z "pandemią" i wynikających z niej problemach. Życzę Wam dużo zdrowia! I szybkiego powrotu do normalności!

Ziggy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.