Koncert Stana Borysa w San Antonio

wpis w: Klub Polski, Wydarzenie 0
Stan Borys
Stan Borys w 2016 – by Serecki

Klub Polski zaprasza na koncert legendy polskiej piosenki, Stana Borysa. Koncert odbędzie się 11 marca 2017 o godzinie 6.00PM w Klubie Polskim. 

Stan Borys, ponad siedemdziesięcioletni, ciągle aktywny polski artysta zasłynął z wykonania wielu piosenek, ale chyba wszyscy kojarzymy jego twórczość najbardziej z piosenką „Jaskółka uwięziona”. Inne, znane jego piosenki to np.: „Anna”, „Spacer dziką plażą” czy „Wiatr od Klimczoka”. Śpiewał z zespołami Blackout, Bizony, Niebiesko-Czarni i przede wszystkim jako artysta solowy. Wydał w sumie 12 albumów, jego pierwszy album nagrany z zespołem Blackout był pod tym samym tytułem, co nazwa zespołu. Ostatni album wydał w 2014 roku pt. „Ikona”.

Obecnie Stan Borys mieszka pomiędzy USA i Polską. Jest bardzo aktywny, właśnie rozpoczął kolejne tourne po Stanach, w Teksasie ma zaplanowane koncerty w Dallas, Houston, no i w San Antonio.

Zapraszamy do zamawiania biletów.

Przed koncertem Stana Borysa zaśpiewa też dla nas Ela Polis. Ela Polis mieszka w Boerne. W ubiegłym roku wydała swoją pierwszą płytę pt. „Zwierze”. Została też zaproszona przez Polskie Radio do wzięcia udziału w festiwalu „Gitarą i Piórem”, a wcześniej udzieliła radiowej „Trójce” wywiadu, a ta zagrała jej piosenki na antenie. Ela Polis zaśpiewa wybrane piosenki ze swojej autorskiej płyty „Zwierze”.

Bilety: Bilety można zamówić u p. Leszka Bogush, nr telefonu: 210-497-1197 lub poprzez email: puresteam@msn.com

Miejsce: Polish Club, 2611 Mission Road, San Antonio

Godzina: 6.00 PM

Cena biletu: $40.00 (w cenie również pełna kolacja), dzieci do lat 16-tu mają wstęp za darmo.

Parking: darmowy, na placu Klubu Polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.