Prośba naukowca z Polski

posted in: Ogloszenie, Polonia | 0

To nie będzie typowy artykuł… Napisał do nas na stronę Pan Paweł Mozolewski z Polski. Pan Paweł jest naukowcem i przyjeżdża na staż do San Antonio na rok czasu. Będąc na stażu potrzebuje lokum i stąd jego prośba. Zresztą, co ja będę pisał, przeczytajcie sami co ma do powiedzenia:

Nazywam się Paweł Mozolewski i jestem naukowcem w dziedzinie biologii. Za ok. 2 miesiące planuję przyjechać do San Antonio na roczny staż naukowy na UT Health w ramach tzw. postdoctoral fellowship. Poszukuje w związku z tym jakiegoś pokoju do wynajęcia, najlepiej w okolicach UT Health, gdyż słyszałem że bez auta ciężko się poruszać po SA.
Z Polski ciężko coś znaleźć, choćby na tydzień lub dwa zanim będę mógł na miejscu coś zorganizować. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć, czy być może znają Państwo kogoś, kto szuka lokatora do wynajęcia pokoju. Niestety nie znam nikogo z SA zaś osoba z którą będę tu współpracować, też dopiero co się przeprowadziła z New Jersey, więc nie może mi wiele pomóc w kwestii praktycznych informacji o San Antonio.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek info lub wskazówki. Gdyby była taka potrzeba mogę przesłać zdjęcie dokumentów potwierdzających moja tożsamość oraz status. 
Dziękuję za ew. pomoc i serdecznie pozdrawiam z Gdańska!
Paweł

Pan Paweł w kolejnym mailu dodał od siebie:

Jeśli istnieje taka możliwość, to będę wdzięczny za rozpropagowanie mojego zapytania z maila, dodam jeszcze może, że mam 30 lat i brak nałogów 🙂 Zależy mi głównie na ew. wynajęciu czegoś choćby na tydzień, zanim zdołam się zaaklimatyzować i wyszukać czegoś konkretnego w miarę dogodnej lokalizacji.

Poczujmy się jak gospodarze, do których chce przyjechać gość. Jeśli ktoś chciałby u siebie ugościć Pana Pawła lub pomóc mu w znalezieniu lokum (docelowego lub tymczasowego), prosimy o napisanie do nas emaila (office@polishamericancenter.net). 

Leave a Reply