Ostatni dzwonek… początek wielkich zmian

wpis w: Świadomość 0

Wielka Noc

Wielkanoc tuż przed nami. Jak będziemy ją przeżywać? Czy będziemy mieli szansę być razem? Czy zrozumiemy co przez wieki mówi do nas Jezus Chrystus..? Czy będziemy mogli dotrzymać obietnicy Jezusowi Chrystusowi i trwać przy jego naukach? Czy przejrzymy wreszcie na oczy i zobaczymy jaki nasz Świat jest naprawdę? I czy zrobimy cokolwiek, aby zmienić nasz Świat na lepsze?

A może po prostu zjemy świąteczne jajko. złożymy sobie życzenia, nawet się pomodlimy i wrócimy do naszej przymusowej kwarantanny, by w ciszy prosić o powrót do naszego życia sprzed "koronawirusa"?

Kochani, czas w jakim nam obecnie przyszło żyć, jest dla nas wielką nadzieją. Dostaliśmy szansę, by zmienić samych siebie a przez to Świat uczynić lepszym. Jestem głęboko przekonany o tym, że pandemia koronawirusa czy też ta globalna choroba jest wskazówką, że coś w naszym świecie jest nie tak. Właściwie to wszystko jest nie tak...

Po świętach opublikuję artykuł o bardzo bolesnych i trudnych sprawach z którymi nam jako ludzkości przyjdzie się zmierzyć. Nie unikniemy tego. To nie będzie ani miłe ani odświeżające, ponieważ aby zmienić cokolwiek, najpierw trzeba usunąć stare brudy. Mam już na ten temat przygotowane materiały.

Chciałem Wam dzisiaj złożyć chyba nietypowe życzenia. Otwórzcie oczy i zobaczcie jak wygląda nasz Świat. Każdy z Was zasłużył na uwagę Najwyższego, bo jesteśmy jego dziećmi. Zauważcie, że On tutaj jest. Ale zauważcie też jak my ten Świat popsuliśmy! Zobaczmy to, a potem oczyśćmy. Mamy szansę na nasze własne Zmartwychwstanie.

 

Ziggy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.