Nowiny Texaskie przestaną istnieć..?

wpis w: Wydarzenie 0

Trudna sytuacja finansowa

Przeczuwałem, że nasza działalność dostanie rykoszetem po całej sytuacji z koronawirusem, ale nie sądziłem, że nastąpi to tak szybko. Mój (nasz) apel o pomoc prawie nie zyskał odzewu, donację złożyła tylko jedna osoba. Pani Karolino - serdecznie dziękujemy! Tak więc Klub Polski przestał zarabiać i jest prawie bankrutem. To, co za tym idzie, to również brak środków na wsparcie dalszego działania strony internetowej, którą czytacie. Owszem, ja osobiście finansuję tę stronę na rzecz Klubu Polskiego i Polonii San Antonio, ale w sytuacji kiedy straciłem pracę, nie mogę dalej jej finansować, no i nie mogę liczyć na wsparcie ze strony Polish American Center.

Dlatego ze smutkiem muszę zakomunikować, że jeśli do połowy maja nie zdobędę środków na odnowienie domeny i serwera - strona "Nowiny Texaskie" przestanie funkcjonować.

Chciałem z tej strony serdecznie podziękować czytelnikom za duże zainteresowanie artykułami. Mamy narzędzia które pozwalały nam śledzić Wasze zainteresowanie i wiem, że zawsze po każdej publikacji Wasze zainteresowanie bardzo wzrastało i przybywało nowych czytelników i subskrybentów. Dziękuję.

Jeśli dojdzie do najgorszego, czyli utraty serwera i domeny, zachowam całe archiwum i postaram się odnowić stronę w lepszej sytuacji.

Ziggy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.