Jest tam kto..? Budzicie się..?!

wpis w: Świadomość, Wydarzenie 0

Prawdziwym wirusem jest Deep State!

Ludzie, czy już się budzicie..? Ile jeszcze filmików trzeba obejrzeć, ile argumentów wytoczyć aby ludzie zobaczyli gdzie leży prawda? Prawdziwym wirusem ludzkości jest Ciemna Elita, Deep State czy jak to jeszcze chcecie nazwać. Ten wirus toczy z nami prawdziwą wojnę dążąc do całkowitego, totalitarnego zniewolenia ludzi. Wszystkich bez wyjątku. Dobrze, że to wychodzi na jaw!

Pospieszne montowanie anten 5G, ukryte przed ludzkim okiem, bo ludzie przymusowo siedzą w domach, grożenie przymusowym zaszczepieniem całej ludzkości pod rygorami ograniczenia swobód obywatelskich, fałszowanie statystyk zachorowalności na wirusa - to obnaża prawdziwe motywy Deep State. Kto ma oczy - ten widzi. Kto ma uszy - ten słyszy!

Majstersztykiem miało być wymyślenie wirusa. Koronawirusa COVID-19 którego NIKT nie wyekstrachował, nie wyodrębnił. Rozumiesz to? Lekarzae szukają lekarstwa i sposobów leczenia, na coś, czego nie udało się znaleźć! Test CPR nie wykrywa wirusa! Jak przyznał sam twórca tego testu, test nie nadaje się do diagnozowania NICZEGO. Czemu? Bo test wykrywa wszystkie patogeny. Również wirusa grypy, nowotwór, chlamydię i wiele innych patogenów. 60% ludzkiej populacji ma chlamydię! Rozumiecie to oszustwo..?

Deep State i cała ta zgraja bandytów oszukuje nas od dawna, bardzo dawna. Zmieniają wszystko, co tylko mogłoby ludzkość poprowadzić do Boga. Zmieniali historię, już co najmniej od czasów Jezusa. Wywołują wojny jako najlepszy sposób (dla nich) na rządzenie Światem. Usuwają władców i rządzących, stawiając swoje marionetki. Ukrywają technologie, które mogłyby znacznie przybliżyć ludzkość do lepszego, szczęśliwszego życia. Wykorzystują naszą energię, tak sterując systemem finansowym, by przejąć większość bogactwa Ziemi. Te zasoby wykorzystują do swoich tajnych projektów, w tym do realizacji projektów podziemnych i w przestrzeni kosmicznej.

Ale teraz nadchodzi Game Over...

Sypią się domki z kart. Wyciekają kolejne informacje o zaplanowanym i kontynuowanym oszustwie. Najnowsze dane z White House Coronavirus Briefing. Otóż na nie wyłączonej kamerze została zarejestrowana rozmowa dziennikarzy i prawdopodobnie pracowników Białego Domu. Oto cytat za www.Pressmania.pl: 

Podczas przygotowań do codziennej konferencji prasowej Prezydenta Trumpa, dziennikarze przeprowadzili między sobą bardzo ciekawą rozmowę… Problem w tym, że „jakimś cudem” kamera jednej ze stacji była już włączona i to zarejestrowała! Film błyskawicznie obiegł Twitter…

Posłuchajcie…
Wchodzący Jon Roberts Fox News:
„Możesz zdjąć tą maskę… najnowszy raport pokazuje, że wskaźnik śmiertelności CV wynosi od 0,1 do 0,3…”
Mężczyzna w masce mówi:
„Naprawdę? To bardzo uspokajające”
Trzeci dziennikarz dodaje:
„Wszyscy tutaj i tak zostali już zaszczepieni”
Jon Roberts dodaje:
CA głosiło o 7 tyś. zachorowań w Los Angeles, natomiast najnowszy raport USC i Los Angeles County Department of Public Health na obecność przeciwciał wyraźnie pokazuje że od 221 000 do 442 000 osób przeszło już wirusa. Jeśli zmarło od niego mniej niż 700 osób, to wskaźnik umieralności wynosi ułamek procent. Tak jak grypa – jak grypa dokładnie! Wobec tego to wszystko oszustwo – dodają!”
Koniec cytatu!

Nie wiem, czy to miało się ukazać, czy stało się to przypadkowo, wydaje mi się, że nic nie dzieje się w Białym Domu przypadkowo – szczególnie u Trumpa!

No tak... tak to teraz będzie wyglądało. Przed nami jest jednak sporo pracy. Pojawią się krok po kroku informacje niezwykle trudne do zaakceptowania przez ogół społeczeństwa, chociażby o praktykach satanistycznych na szczytach establishmentu, ofiar z ludzi, szczególnie z dzieci. Wg informacji Davida Steel pozytywne wojsko amerykańskie od grudnia zeszłego roku uwolniło z różnych podziemnych punktów ponad 50 tysięcy dzieci. Część z nich nigdy nie widziała światła dziennego. Te dzieci służyły do rytuałów satanistycznych, kanibalistycznych, pozyskiwania organów, prostytucji i produkcji andrenochromu... 

Jak my ludzie sobie z tym poradzimy..? Musimy przez to przejść. Czeka nas jeszcze wiele takich ujawnień i informacji. A swoją drogą - nie chciałbym być "w skórze" Prezydenta Donalda Trumpa.

Ziggy

 

Wyciek z Briefingu

Posłuchaj, co mówią ze sobą dziennikarze i pracownicy White House w trakcie przygotowań do briefingu...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.