Gdzie jesteśmy..?

wpis w: Świadomość, Wydarzenie 2

O co tak naprawdę chodzi..?

Logo konferencji Event 201

Nie ma już czasu. W mojej ocenie jesteśmy teraz w najgorętszym momencie, kiedy decyduje się przyszłość Świata i ludzkości i kiedy nasz głos może zdecydować co dalej będzie z nami, naszymi biznesami, naszymi miejscami pracy, naszymi najbliższymi. A my siedzimy w domu... Poniżej w wielkim skrócie opiszę Wam jaka jest obecna sytuacja - tych informacji nie zobaczycie w TV.

Kiedy 21 marca pisałem mój artykuł o możliwych scenariuszach rozwoju sytuacji ("Cisza przed sztormem"), to były to tylko teorie, chociaż ja byłem przekonany już wtedy o ich słuszności. Wszystko teraz dzieje się z wielkim impetem i naraz.

Otóż, gdyby tak opisać sytuację nieco chronologicznie, choć może nie do końca po kolei...

Pandemia czy PlanDemia - 18 października 2019 roku odbyła się w NYC niezwykła konferencja pod nazwą "Event 201". Jej tematem przewodnim - oczywiście zupełnie przypadkiem - było omówienie sytuacji, w której naszą ludzką populację mógłby "dopaść" - jasne, że też przypadkiem - jakiś nowy paskudny wirus. Tutaj jest opisany scenariusz takiej sytuacji, czujecie to? Oni już mieli w październiku scenariusz! Jednym z głównych uczestników konferencji był - też chyba przypadkiem - szczepionkowy guru (nowy guru) Bill Gates z małżonką Melindą. Opisano tam jak rozgrywać tą przyszła pandemię w celach marketingowych, społecznych i biznesowych. Jeśli przeczytacie ten scenariusz, to zrozumiecie to, co dzieje się teraz. Ale zrozumiecie też, co jeszcze nas czeka. Celem jest zaszczepienie całej ziemskiej populacji - przypadkiem - szczepionkami produkowanymi przez firmy Billa Gates'a.

Koronawirus SARS-COV-2  -  jak okazuje się po wielu niezależnych badaniach, ten nowy koronawirus nie jest naturalny, Zbudowany jest w oparciu o RNA i ma wbudowane sekwencje, które nie są naturalne, a więc jest bronią biologiczną. Tym niemniej wirus jest rzeczywisty i groźny. Jak każda grypa. Istnieją jednak przesłanki, że nowy wirus jest ściśle powiązany z technologią elektromagnetyczną, czyli niesławnym 5G oraz niektórymi routerami Wi-Fi, tymi, które pracują na podobnej do 5G częstotliwości. Objawy stresu elektromagnetycznego w związku z przebywaniem w polu 5G są identyczne z objawami grypy czy też koronawirusa! Ha... A więc? Sprawdźcie to na własną rękę, szukajcie informacji.

Zachorowania i zgony  -  Ilość zachorowań na COVID-19 jest fałszowana na każdym kroku. Istnieje agenda, która nakazuje każdą śmierć osoby przetestowanej pozytywnie jako zgon na COVID-19. Dochodzi do kuriozalnych sytuacji, gdzie osoba będąca nosicielem wirusa zginęła w wypadku samochodowym i jest uznana za ofiarę koronawirusa. W USA skonstatowano, że prawie nie ma zgonów na zwykłą grypę. Co roku umiera w USA na grypę pomiędzy 10-12 tysięcy osób. Gdzie one się podziały? A no zostały zakwalifikowane jako "zmarły na COVID-19". Sprawdźcie to na własną rękę, szukajcie informacji.

Leczenie - Wpiszcie w wyszukiwarkę Google "leczenie COVID-19". Jaki otrzymacie wynik? Cytat z Google: "Nie ma leku pozwalającego zapobiegać chorobie koronawirusowej (COVID-19) lub ją leczyć. Chorzy mogą wymagać wspomagania przy oddychaniu". OK, a teraz wpisz tekst: "Alternatywne leczenie koronawirusa", co odpowie Google? Ta sama odpowiedź! "Nie ma leku pozwalającego zapobiegać chorobie koronawirusowej (COVID-19) lub ją leczyć. Chorzy mogą wymagać wspomagania przy oddychaniu." Czy naprawdę nie ma leku? Z ostatnich wiadomości wiemy, że transfuzja osocza krwi osoby, która przechorowała COVID-19 jest ratunkiem. Innym lekiem jest fosforan chlorochiny, składnik leku na malarię i wiele wspomagających kuracji, jak dożylne wlewy askorbinianu sodu stosowane w USA. A z ostatniej chwili: "Zespół medyczny z drugiego stowarzyszonego szpitala Uniwersytetu Xi'an Jiaotong w Chinach poinformował o udanym leczeniu pacjentów z koronawirusem witaminą C". Czemu Google kłamie? Sprawdźcie to na własną rękę, szukajcie informacji.

Kwarantanna - Komu jest potrzebna kwarantanna? Komu potrzebne są maseczki? Drastyczne ograniczenie wolności przy nawet tak trudnym leczenie jak ten nowy wirus jest zupełnie przesadzone. Co więcej, nasze najlepsze dobro, czyli słońce, witamina D zostało na zewnątrz, a my w środku. Do tego dojdą przymusowe maseczki (na pewno w Polsce), które najpierw bezlitośnie wyśmiał Minister Zdrowia p. Szumowski, a teraz nie tylko usilnie rekomenduje, ale nawet straszy, że trzeba je będzie nosić przez dłuższy czas, może nawet ponad rok.

Ile jeszcze trzeba napisać, aby ludzie zrozumieli, że znaleźli się w PUŁAPCE! Jeśli uwierzą oficjalnym mediom, oni zrealizują swój złowrogi scenariusz, a ludzie staną się dobrowolnym niewolnikami nowego systemu, a prawdopodobnie w efekcie zostaną poprzez technologię połączeni ze sztuczną inteligencją i staną się biorobotami. Jeśli jednak ludzie zaczną badać rzeczywistość, dzielić się tym z innymi i zaczną zmieniać sami siebie - jest szansa, że możemy się przeciwstawić tym obłędnym i - nie waham się użyć tych słów - szatańskim procesom.

Szukajcie na własną rękę, sprawdzajcie, wyciągajcie wnioski, przekazujcie dalej. Szerzcie prawdę!

Ziggy

Poniższy film został wypuszczony jako taki sobie żarcik, ale czy nie jest to to. co nas niebawem czeka? Och... niektóre aspekty już nas dotykają! Zobaczcie go:

A co mówią osoby niezależne od głównego nurtu politycznego i medialnego? Oto, co mówi Grzegorz Braun

2 Responses

 1. Pytajacy
  | Odpowiedz

  Dzien dobry,
  Niestety wiekszosc informacji dotyczacych naukowej istoty wirusa SARS-CoV2 oraz powodujacej przez niego choroby sa na tej stronie przedstawione nierzetelnie i w opacriu o pseudonaukowe fakty. Wymienione argumenty powyzej nie maja nic wspolnego z wiedza naukowa i sa napisane w efekcie czytania nienaukowych doniesien. Niebawem pojawi sie zapewne wpis o tym ze Ziemia jest plaska a Kopernik byla kobieta… Na marginesie moim zdaniem strona Polonii nie powinna byc miejscem jakichkolwiek wyrazen opini poszczegolnych osob, tym bardziej tak stronniczych oraz jednostronnych. Moze lepiej zostawic ta witryne internetowa dla informacji zwiazanych z Polonia?
  Pozdrawiam

  • Editor
   | Odpowiedz

   Ta strona nie pretenduje do miana strony przedstawiającej naukową istotę czegokolwiek, a już szczególnie spraw medycznych. Nietrudno zauważyć, że witryna jest stroną dla tutejszej Polonii i przedstawia aktualne dla niej problemy w formie opinii i komentarzy. A nie ma aktualniejszego dziś problemu dla ludzi zamkniętych w domach, jak domniemany „zabójca”, który czyha na niewinnych niczemu ludzi „za każdym rogiem”. I będę przedstawiał te opinie, bo dziś taka jest potrzeba wśród naszej społeczności. W swoich artykułach proszę o sprawdzanie moich treści.
   Po drugie witryna nie jest stroną organizacji czy stowarzyszenia. Jest moją prywatną stroną na rzecz stowarzyszenia Polish American Center i Polonii w okolicach San Antonio.
   Po trzecie – jeśli piszesz, że jakaś informacja jest nierzetelna to należałoby napisać, która informacja i podać przyczynę. Bo tak… to tylko inwektywa. Myślę. że to nie byłoby trudne..?
   I na koniec kilka przemyśleń ogólniejszej natury:
   – Chciałbym naprawdę widzieć badanie naukowe, które ewidentnie pokazuje, że został wyodrębniony właśnie SARS-CoV2.
   – Lekarze z pierwszej linii frontu, mówią, że to z czym się spotykają – nie jest chorobą którą mają leczyć. Nie wiedzą z czym mają do czynienia w wyniku błędnych ocen lub w wyniku kłamliwych informacji. Respiratory nie pomagają oddychać ludziom chorym. Wręcz przeciwnie – respiratory uszkadzają im płuca. Tym ludziom brak tlenu nie z powodu osłabionej pracy mięśni, ale z totalnego niedotlenienia całego organizmu. Ostatnie zdanie nie jest moją opinią, to opinia dr Cameron Kyle-Sidell. Jego zdaniem SARS-CoV2 nie powoduje wirusowego zapalenia płuc! Powstaje pytanie: dlaczego zatem organizm ludzi chorych jest tak dramatycznie niedotleniony..?
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.